Књига у време масовних медија

У оквиру Дана библиотеке, јуче је са почетком у 18 часова у просторијама Гигине куће, одржано је предавање проф. др и књижевника Ивана Цветановића, на тему „Књига у време масовних медија“.

Многобројни посетиоци и гости успели су да пронађу себе у лепој и писаној речи. Одушевљење предавањем и врсним предавачем , гости нису успели да сакрију. Савети и идеје остали су прихваћени код многих. Због одушевљења публике договорен је следећи термин предавања проф. Ивана Цветановића.

Проф. др и књижевник Иван Цветановић рођен је у Нишу, где је и завршио средњу школу и факултет. Магистрирао је и докторирао у Чикагу. Члан је америчке асоцијације песника, члан је удружења књижевника Србије, члан је писаца града Ниша. Објавио је преко стотину јединица у књижевним и научним часописима. Објавио је девет публикација. Данас ради на месту професора на Департману за комуникологију и новинарство на филозофском факултету у Нишу.