Додела захвалница

Јуче је у Галерији Гигине куће Народна библиотека „Десанка Максимовић“ обележила 104 година постојања. Пригодном програму присуствовали су познати књижевници, руководиоци јавних и културних установа, председник и заменик председника Општине Власотинце као и цењени и уважени корисници, донатори  и сарадници. У склопу програма наступао је хор ОШ“Синиша Јанић.

Том приликом учесницима на конкурсу „Свет који видим и свет који желим“ подељене су награде .

-Најбољи литерарни рад је рад ученика ОШ“Синиша Јанић“- Николе Стаменковића, учитељице Јелке Ђокић.

-Друго место освојио је Вукашин Петковић из ОШ“Синиша Јанић“ учитељице Гордане Милчић.

-Треће место Вељко Видојевић, ОШ “8. Октобар“ проф. Ивана Цекић

-Диплому за најбољи ликовни рад добила је Алмажан Милена, ОШ “Синиша Јанић“

Честитамо награђенима!

Најактивнији читаоци за годину 2015. су:

Раденковић Наташа

Михајловић Никола

Миладиновић Маја

На дечијем одељењу најактивнији читаоци за 2015.су:

Николић Милан,

Димитријевић Емилија

Маринковић Тамара

Колектив и директор библиотеке се захваљују свима који су  увеличали нашу свечаност.

ШТА ДА ЧИТАМ