Не веруј речима

Народна библиотека „Десанка Максимовић“

Вас позива

у петак, 20. маја 2016. год. у 18.00 сати

у галерију  „Гигине куће“

на промоцију романа „Не веруј речима“

Јелене Миленковић Младеновић

Јелена Миленковић Младеновић, рођена је 1974. године у Београду, по занимању инжењер информатике, ради у својој струци. Роман „Не веруј речима“ је њено прво прозно дело које је објавила књижевно-уметничка асоцијација „Артија“ из Параћина. Иза себе има објављену збирку песама које је 1996. године објавило Удружење књижевника Југославије. Пише за портал „Дирекна реч“. Књига је наишла на одличан пријем у земљи и региону,  тако да је у припреми и друго издање.

О роману говоре:

- Јелена Миленковић Младеновић, аутор

- Владица Миленковић, власник и главни и

одговорни уредник  културно - уметничке

асоцијације „Артија“ из Параћина

- Јелена Ђокић, професор књижевности

- Ива Стојановић, ученица ОШ „8.октобар“

ШТА ДА ЧИТАМ