Додир љубави

У петак, 8. јула одржано је  књижевно вече „Додир љубави“ Марине Милосављевић.

Марина Милосављевић је рођена и живи у Нишу. Писањем се бави од најранијег детињства. Издала је две  збирке песама "Са извора душе" и "Додир љубави". Она је активни члан и сарадник електронског часописа "Интерновине Тузла, један је од сарадника часописа за културу и уметност "Звездани колодвор." Члан је удружења писаца "Чукарица" и "Поета" из Београда и "Чегар" из Ниша. Пише и есеје и прозне тексове.

Публика је имала прилику да, поред стихова познате песникиње , ужива и у прелепим  нотама групе "Црна дама".

ШТА ДА ЧИТАМ