Власотиначко предузетништво - сведок времена

Промоција књиге „Власотиначко предузетништво - сведок времена“ одржана је у Галерији библиотеке у четвртак, 6. октобра од 19h.Интересовање за књигу, односно за тему коју обрађује било је велико јер је Галерија библиотеке била препуна, а део тиража предвиђен за промоцију је раздељен.

О књизи су говорили председник општине Зоран Тодоровић, Јелена Павловић представник Регионалног центра за развој, Маринко Ђорђевић шеф Канцеларије за локални економски развој и Срба Такић в.д. директор библиотеке и уредник књиге.

ШТА ДА ЧИТАМ