Певамо пријатеље

Од понедељка, 17. октобра, наша библиотека покреће нови циклус дешавања, који смо назвали заједничким именом Певамо пријатеље. Реч је о приказу песничког и прозног стваралаштва аутора из нашега краја, а која није штампао ниједан од власотиначких издавача.

Први аутор који ће бити представљен 17.10, је Олга Р. Станковић, просветни радник у пензији, са збирком песама Лепоте Козила вео заборава покрио није.

Сва представљања из циклуса Певамо пријатеље биће одржана у Галерији наше Библиотеке, у Гигиној кући.