ПУТЕВИ КА ЗДРАВОМ ЖИВОТУ

Иван Милошевић, струковни медицински радиолог из Лесковца, добар познавалац савремене медицине и фитотерапије, упућен у методе савремених и традиционалних начина лечења, одржао је, до сада, стотину предавања широм Србије. Његова намера је да тим путем приближи заинтересованима своја сазнања из ових области, са крајњим циљем да живе здравије и да сами себи буду најбољи саветник и лекар.

Наредна четири уторка, почев од вечерас, 18.10, он ће говорити о темама свима важним, а о којима, на жалост, мало знамо: Кућна биљна апотека - чувар нашег здравља; Вода, кључ живота на Земљи, и чиста вода као лек; Штетно зрачење, невидљиви убица; Савети о животу и исхрани.