Вода, кључ живота

У оквиру циклуса популарних предавања „Путеви ка здравом животу“, у уторак, 25.10, од 18 сати, у Галерији наше Библиотеке, одржано је предавање на тему „Вода, кључ живота, чиста вода као лек“.

Предавач, Иван Милошевић, струковни радиолог, и овога је пута побудио пажњу наших суграђана својим сугестивним и надахнутим излагањем.

Неке од његових савета, који су се чули те вечери, сигурно ће бити радо прихваћени, те их за ову прилику посебно издвајамо: - за детоксикацију организма неопходно је да се ујутру, на ште, попије чаша топле воде, а током дана барем још литар и по; - воду не треба пити у току оброка и пре спавања; - не треба пити воду из фрижидера, нарочито не ону из пластичних флаша...