ГИМНАЗИЈАЛЦИ ПОКЛОНИЛИ БИБЛИОТЕЦИ КЊИГЕ

Ученици власотиначке гимназије „Стеван Јаковљевић“, Тања, Наталија и Стефан, са професорком енглеског језика Биљаном Пиповић, посетили су у среду, 26.10, нашу библиотеку и поклонили нам десетак књига на италијанском језику. Оне су поклон њихових вршњака, чији су гости били недавно, ученика Пословне школе у месту Falconara Marittima, недалеко од Анконе, у округу Марке.

Да подсетимо, сарадња ове две школе започела је прошле, 2015.године, пролетос су деца из Италије дошла у посету својим вршњацима у  Власотинце, а у октобру су им наши Гимназијалци узвратили посету.  Поклоњене књиге биће доступне свима заинтересованим, на Стручном оделењу библиотеке.