Нит

Збирка песама Нит – Зорана Јовановића, песника и афористичара из Лесковца, представљена је (у оквиру програма Певамо пријатеље) власотиначкој публици у понедељак, 31.10, од 18 сати, у Галерији библиотеке.

О књизи је говорила Ана Јовић, професор књижевности, а као гошћа вечери, своје је стихове читала Марина Ђорђевић, представивши тако своју песмарицу Тајни дневник пикове даме.

Својим песмама и афоризмима, награђиваним на многим конкурсима, Зоран Јовановић је расположио власотиначку публику. Толико да им је дао повод да се и они сами укључе у програм, што је вечери дало посебну драж.