САВЕТИ О ЖИВОТУ И ИСХРАНИ

У оквиру циклуса популарних предавања „Путеви ка здравом животу“, у четвртак, 3.11, од 18 сати, у Галерији наше Библиотеке, одржано је предавање на тему „Савети о животу и исхрани“. Предавач, Иван Милошевић, радиолог, и овога је пута побудио пажњу присутних слушалаца својим излагањем, али и одабиром теме.

Савети који су могли да се чују ове вечери, засигурно ће свима бити од користи, чак и када су у питању свакодневни кућни послови или намирнице који често имамо у исхрани.

Они који су били на овом предавању, ће убудуће, верујемо, другачије приступати припреми намирница о којима је била реч, а неке ће кућне послове другачије обављати и односити се према њима.