Новогодишња радионица у библиотеци

Постала је већ традиција да наша Библиотека уочи новогодишњих празника украшава свој простор. Због тога организујемо ликовне и литерарне конкурсе, радионице цртања, сликања и прављења честитки. У помоћ зовемо најмлађе читаоце, чланове наше установе, да нам помогну, да тај „посао“ урадимо што лепше. Заједно са децом и нашим колегиницама овога пута су нам у помоћ прискочиле и учитељица Сунчица Митровић и васпитачица Ана Рашић.

Мали уметници су заслужили да их јавно похвалимо, зато се захваљујемо: Исидори, Лазару, Дуњи, Немањи, Анастасији, Марти, Ангелини и Богдану.

Радионицу смо назвали „Чаробна пахуља“, а да све то изгледа заиста чаробно посведочиће вам ове фотографије.

Да подсетимо да је конкурс „Чаробна пахуља“ у току, да све заинтересоване чекају вредне награде, а да своје литерарне и ликовне радове донети у Дечије одељење до 24. децембра.