НОБЕЛОВЦУ БОБУ ДИЛАНУ У ЧАСТ

Петак, 23. децембар, био је предвиђен за представљање поезије Боба Дилана, овогодишњег добитника Нобелове награде за књижевност. Ученици Гимназије Стеван Јаковљевић, чланови English Club-a, предвођени професорком Биљаном Пиповић, приредили су вече које ће се памтити. Пре свега, по изузетном интересовању и посећености, а онда и по томе, како је у најави рекла Жаклина Стефановић, домаћин вечери, што је Власотинце прво место у Србији у коме је, захваљујући таленованим члановима секције енглеског језика и предусретљивошћу наше установе, рецитована поезиja Боба Дилана и говорено о стваралаштву ове музичке иконе 20. века - а све то недуго после саопштења Нобеловог комитета да му се додели најпрестижнија светска награда у области књижевности.