ЧАРОБНА ПАХУЉА

На наш литерарно-ликовни конкурс ЧАРОБНА ПАХУЉА је стигао велики број радова, а најбоље је изабрао жири, у саставу: Слађана Живковић наша колегеница, књижничар, као председница, васпитачица  Ана Рашић и учитељица Сунчица Јовић. Оне су, наравно заједно са нама, чини нам се, добро обавиле свој посао, па награде које су додељене иду у праве ручице. Наравно, било је ту још много добрих остварења, негде су одлучивале нијансе, али нека овај конкурс буде охрабрење онима који нису овога пута имали среће, да своје радове, ликовне или литерарне доставе на наш следећи новогодишњи конкурс.

НАГРАЂЕНИ НА “ЧАРОБНОЈ ПАХУЉИ„ 2016. ГОДИНЕ

ЛИТЕРАРНИ РАДОВИ

1.Теодора Спасић 3, „Доститеј Обрадовић“, Свође

2.Јован Станојевић, 1/2, „8. октобар“, Власотинце