Хуманитарна акција „Ако имаш - донеси, ако немаш - однеси“

Нисам очекивао овакав одзив, али захваљујем свима који су дошли да донесу вишак обуће и одеће и да омогуће оним нашим суграђанима који нису у ситуацији да купе, да се снабду на овај начин – рекао је директор Срба Такић, по завршетку хуманитарне акције.

У Валчићеву палату грађани су донодили и односили оно што им одговара. Акцију су подржали и омладинци ОО СНС Власотинце који су, такође, донели помоћ у одећи. Овакав вид међусобне помоћи и солидарности грађана биће настављен.