ВИНО И ЉУБАВ

Изложба карикатура Горана Ћеличанина, симболично названа “Вино и љубав“, отворена је, с намером, 13. фебруара, у Галерији Библиотеке, уочи празника Светог Трифуна, заштитника виноградара и винара. Јер, познато је, где је вино ту је истина, а где је истина ту је поверење, заједништво и љубав.

То нам је и био мотив да,у сусрет дану који сваки Власотинчанин поштује и радо помиње, угосте позовемо драге пријатеље изВарварина, председника општине Војкана Павића са сарадницима, и да, тим поводом, уприличимо изложбу једног од најуспешнијих инајнаграђиванијих српских карикатуриста, такође Варваринца.

Пратећи програм, сачињен од рецитала и конферансе, који су надахнуто, како и приличи поводу и самој нашој установи, водиле наше колегенице, Јелена, Сандра и Жака, својим су присуством обогатили припадници власотиначког Винског витешког реда „Свети Симеон“, у име којих је скуп поздравио велики мајстор Сретен Миленковић. Осим њега, и председника варваринске општине, многобројној публици обратио се и заменик председника наше општине Бошко Станчић.

Ово вече је била прилика да директори две библиотеке, Горан Ћеличанин и Срба Такић, потпишу протокол о сарадњи, чиме ће се везе две установе и две општине још више учврстити.

Ко је на мрежи: један гост и нема пријављених чланова