Библијска школа Лесковац

Библијска школа, која у Лесковцу постоји (и веома је активна у ширењу јеванђеоских речи) три године, представила се Власотинчанима у четвртак, 20. априла, у Галерији наше библиотеке.

Власотиначки парох Никола Пешић, као уводничар ове вечери, представио је укратко њихов рад

и циљеве деловања, док је о школи, и о самом Светом писму више говорио председник  лесковачке Библијске школе, јереј Мирослав Јовановић.

На крају, изражена је жеља да се и у Власотинцу оснује огранак ове школе, и да она крене са радом већ најесен.