ПРЕДСТАВЉЕН СЕДМИ БРОЈ НАШЕГ ВЛАСОТИНЦА

Велико интересовање за нови, седми број часописа „Наше Власотинце“ био је одличан увод у обележавање дана наше библиотеке (16. маја) и 105. Годишњице од њеног оснивања.Током дана, у Валчићевој палати, отворена је изложба „Старо Власотинце на разгледницама“, што нас је на прави начин увело у вечерње дешавање у Гигиној кући.

О часопису су, осим уредника и в.д. директора Библиотеке, Србе Такића, говорили и неки од сарадника у његовом стварању: Јован Митровић Мирачија, Сава Ћукаловић и Саша Станковић.