ГОСТОВАЊЕ ЧЛАНОВА КЊИЖЕВНОГ КЛУБА „МАЈДАН“

У недељи коју смо посветили обележавању дану наше установе, среда, 17. мај, је био дан за песничка сусретања. У госте су нам дошли песници из Костолца, чланови Клуба љубитеља књиге „Мајдан“: Славица Пејовић, Зоран Стојићевић Рикардо, Зоран В. Пешић и Драган Жужевић. На песнички мегдан њима су изашли власотиначки песници: Лука Крстић, Новица Јовић и Срба Такић. Придружила им се Јагода Савић из Лесковца и мала власотиначка песникиња, већ овенчана признањима, Анђела Михајловић.

Вече препуно духа и позитивних вибрација завршило се позивом Костолчана да им Власотинчани узврате посету, али и да свакако учествују на њиховој традиционалној, међународној песничкој манифестацији „Орфеј на Дунаву“.