НОВА ПРЕДАВАЊА ИЗ ЦИКЛУСА „ЈЕВАНЂЕЉСКЕ ТЕМЕ“

Предавање из циклуса „Јеванђељске теме“, под називом „Покајање“, биће одржано у четвртак, 8.6, од 19 сати, у Галерији наше библиотеке (Гигина кућа). Предавач ће бити јереј Никола Пешић.

Сутрадан, 9.6, од 18 сати, на истом месту, професорка верске наставе, Љиљана Стаменковић, са својим ученицима, из Гимназије и школе у Ладовици, говориће на тему „Значај васкрсења“.

Позивамо вас да присуствујете на оба предавања, да саборно послушамо и пригрлимо поуке које ћемо чути.