РЕЦИТАЛ НА ТЕМУ „ЗНАЧАЈ ВАСКРСЕЊА“

Уочи завршетка школске године, вероучитељица Љиљана Стаменковић и њени ученици из власотиначке гимназије и истуреног оделења ОШ „Синиша Јанић“ у Ладовици одлучили су да грађанству прикажу део наученог на часовима веронауке. Одзив публике је био одличан а сам програм инспиративан и изведен са пуно елана.

За ову прилику су одабрана је тема „Значај Васкрсења“ и приређен рецитал и игроказ. У програм нас је увела сама вероучитељица, док су највише аплауза измамили најмлађи учесници - ученици из Ладовице. Рецитал су извели гимназијалци Неда Петковић, Катарина Гавриловић, Сашка Јанковић и Петар Такић.

Најчитаније књиге у 2015. години:

Позајмно одељење:

- Кућа орхидеја  - Л. Рајли