Каталози Миодрага Нагорног

Миодраг Нагорни је био наш истакнути сликар и графичар. Рођен је у Власотинцу 1932. године, а умро је 2016 године. Дипломирао је сликарство на Академији ликовних уметности у Београду. Специјализирао је графику у Ослу у Паризу. Радио је као професор на Академији уметности у Новом Саду. Добитник је многих признања за графику и цртеж.

Завичајно одељење наше библиотеке од 2013. године поседује легат Миодрага Нагорног.

Најчитаније књиге у 2015. години:

Позајмно одељење:

- Кућа орхидеја  - Л. Рајли