Позајмно одељење за одрасле

Највећи је простор, после преласка у Валчићеву палату добило Позајмно одељење за одрасле. На простору већем од 100 м2 смештен је највећи број књига наше библиотеке. Ово одељење намењено је корисницима изнад 14 година. Приступ књигама је слободан. Књиге су разврстане по УДК систему и позајмњују се на период од 15 дана. На овом одељењу врши се бесплатно учлањење корисника на Дан библиотеке и Дан Светог Саве.

Најчитаније књиге у 2015. години:

Позајмно одељење:

- Кућа орхидеја  - Л. Рајли