О ЗНАЧАЈУ СВЕТОГ ПИСМА

Библијска школа из Лесковца представила се другог октобра Власотинчанима уводним предавањем на тему „О значају Светог Писма“. Галерија наше библиотеке била је препуна верника и осталих заинтересованих грађана, као и гимназијалаца, ученика веронауке, који су дошли да сазнају нешто о раду ове школе и да чују коју реч више о Библији.

Предавање је одржао јереј Мирослав Јовановић, директор Библијске школе, који је пре тога похвалио добру посећеност и предвидео успешан рад у Власотинцу. По његовим речима у Власотинцу би било одржано једно до два предавања сваког месеца, с тим што би се они потрудили да све познатије предаваче који буду њихови гости у Лесковцу доведу и код нас.

Следеће дружење, у славу Бога, директор лесковачке Библијске школе заказао је за понедељак, 30.10, када ће бити представљен њихов часопис Богољубље. У „вођењу првог часа“ њему су помагали власотиначки пароси Никола Пeшић и Милош Живић. Свим присутним слушаоцима подељени су по један примерак Новог Завета и последњи број листа Благовесник.