У ДЕЧЈОЈ НЕДЕЉИ „КЊИГА НА ДАР“

„Градимо мостове међу генерацијама“ тема је овогодишње Дечје недеље,у оквиру које су нас посетили малишани из Предшколске установе „Милка Диманић“. Тачније, деца из Припремног предшколског програма из Орашја, са родитељима, са задатком да направе своју књигу и поклоне је нашој библиотеци. У остварењу ове намере помагале су им васпитачице Зорица Стојановић, Марина Марковић, Наталија Пузић и Јелена Петрењ. Наши библиотекари и књижничари су се потрудили да буду добри домаћини и да заслуже поклон који су им деца даровала.