ОФИЦИРИ ПОСЕТИЛИ БИБЛИОТЕКУ

Официри Војног центра обуке из Синковца, у оквиру посете Власотинцу 31. јануара , посетили су и нашу установу, као један од симбола нашег места и споменик културе.

Официрима су домаћини били председник Општине, Зоран Тодоровић, директор Културног центра Слађан Тасић и директор Библиотеке Срба Такић. Они су присутне официре и подофицире упознали са историјом власотиначке општине, са манифестацијама које су обележје нашег места и уговорили сарадњу на културном плану.

ШТА ДА ЧИТАМ